Toimintakalenteri

Striimattuja lähetyksiä voit seurata yhdistyksen Youtube -kanavalta.

pe 3.9.Raamattuluokka ja iltakylä klo 18.00
Nuorten perjantai-ilta klo 19 – 22
la 4.9.Kaverikerho klo 12.00 – 14.30
su 5.9.Pyhäkoulu klo 12.00
Seurat klo 16.00 ja 18.00
ke 8.9.Varttuneiden kerho klo 12.00
pe 10.9.Raamattuluokka ja iltakylä klo 18.00
Nuorten perjantai-ilta klo 19.00 – 22.00
su 12.9.Pyhäkoulu klo 12.00
Seurat klo 16.00 ja 18.00
pe 17.9.Raamattuluokka ja iltakäylä klo 18.00
Nuorten perjantai-ilta klo 19.00 – 22.00
la 18.9.Kodinilta klo 18.00
su 19.9.Pyhäkoulu klo 12.00
Seurat klo 16.00 ja 18.00
to 23.9.Aikuisten raamattuluokka klo 18.30
pe 24.9.Raamattuluokka ja iltakylä klo 18.00
Nuorten perjantai-ilta klo 19.00 – 22.00
su 26.9.Pyhäkoulu klo 12.00
Seurat klo 16.00 ja 18.00
Lokakuu
pe 1.10.Raamattuluokka ja iltakylä klo 18.00
Nuorten perjantai-ilta klo 19.00 – 22.00
la 2.10.Kaverikerho klo 12.00 – 14.30
su 3.10.Yhteispyhäkoulu ja laulutuokio klo 13.00
Seurapuhe klo 14.30
ke 6.10.Varttuneiden kerho klo 12.00
pe 8.10.Raamattuluokka ja iltakylä klo 18.00
Nuorten perjantai-ilta klo 19.00 – 22.00
la 9.10.Syysmyyjäiset klo 11.00 – 13.00
su 10.10.Sunnuntai klo 12.00
Seurakuntailta klo 16.00
ti 12.10.Koululauluilta klo 18.30
pe 15.10.Raamattuluokka ja iltakylä klo 18.00
Nuorten perjantai-ilta klo 19.00 – 22.00
su 17.10.Pyhäkoulu klo 12.00
Seurat klo 16.00 ja 18.00
to 21.10.Aikuisten raamattuluokka klo 18.30
pe 22.10.Raamattuluokka ja iltakylä klo 18.00
Nuorten perjantai-ilta klo 19.00 – 22.00
su 24.10.Seurat klo 16.00 ja 18.00
su 31.10.Yhteispyhäkoulu ja laulutuokio klo 13.00
Seurapuhe klo 14.30
Marraskuu
ke 3.11.Varttuneiden kerho klo 12.00
pe 5.11.Raamattuluokka ja iltakylä klo 18.00
Nuorten perjantai-ilta klo 19.00 – 22.00
la 6.11.Pyhäinpäivän seurat klo 18.00
su 7.11.Pyhäkoulu klo 12.00
Seurat klo 16.00 ja 18.00
pe 12.11.Raamattuluokka ja iltakylä klo 18.00
Nuorten perjantai-ilta klo 19.00 – 22.00
la 13.11.Kaverikerho klo 12.00 – 14.30
su 14.11.Isänpäivä, ei seuroja
to 18.11.Aikuisten raamattuluokka klo 18.30
pe 19.11.Raamattuluokka ja iltakylä klo 18.00
Nuorten perjantai-ilta klo 19.00 – 22.00
su 21.11.Riistaruokailu klo 13.00
pe 26.11.Raamattuluokka ja iltakylä klo 18.00
Nuorten perjantai-ilta klo 19.00 – 22.00
su 28.11.Pyhäkoulu klo 12.00
Messu klo 18.00 Pyhän Tuomaan kirkossa
Joulukuu
pe 3.12.Raamattuluokka ja iltakylä klo 18.00
Nuorten perjantai-ilta klo 19.00 – 22.00
su 5.12.Pyhäkoulu klo 12.00
Seurat klo 16.00 ja 18.00
la 11.12.Joulumyyjäiset klo 11.00
su 12.12.Pyhäkoulu klo 12.00
Lauluseurat klo 16.00
su 19.12.Joulujuhla klo 16.00
su 26.12.Seurat klo 16.00